Dla wystawców

Fit Living Expo - targi sportowe w Trójmieście

Próbra generalna przed Mistrzostwami Świata w półmaratonie w marcu 2020 r.

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Fit Living EXPO.

Fit Living EXPO to targi sportowe, które po raz kolejny będą towarzyszyć Gdynia Półmaratonowi 2019. Targi odbędą się w Hali Gdynia Arena. Z pewnością, tegoroczne wydarzenie zainteresuje tysiące zawodników i osób aktywnych fizycznie. Mamy także przyjemność poinformować Państwa, że będzie to próba generalna przed Mistrzostwami Świata w półmaratonie, które gościć będziemy w marcu 2020 r. 

Fit Living EXPO otwarte będzie w w dniach 15-16 marca 2019 roku. Będzie to okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą sklepów sportowych oraz możliwość zakupienia niezbędnego do biegania sprzętu.

Do dyspozycji Wystawców przygotowane są stoiska, które znajdować się będą w Hali Gdynia Arena, w którym również usytuowane będzie Biuro Zawodów. Wszystkie stoiska zlokalizowane są na płycie głównej, a dojście do Biura Zawodów doprowadzone jest przez Fit Living EXPO. Tym samym, mają Państwo gwarancję doskonałej prezentacji oferty swojej firmy wszystkim biegaczom biorącym udział w imprezie, kibicom, a także osobom ze środowiska sportowego.

Fit Living EXPO to nie tylko targi sportowe. Na znajdującej się w centralnym punkcie scenie będziecie mogli Państwo poprowadzić różnego rodzaju prelekcje, pokazy mody, prezentacje produktów i nowych kolekcji, konkursy oraz inne atrakcje – inwencja twórcza pozostaje po Państwa stronie.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą zapraszamy do kolejnych zakładek na stronie.

Zapraszamy serdecznie!